Isku Koti Kuopio

  • Aukioloajat

    Kesän aukioloajat (Ajalla 1.6. - 31.8.24)
    Ma-Pe: 10-19
    La: 10-16
    Su: Suljettu

    1.9.24 alkaen:
    Ma-Pe: 10 - 19
    La: 10 - 16
    Su: 12 - 16

    Noutovarasto:
    Ma-Pe: 8 - 16

  • Osoite

    Kauppakeskus Cantti
    Kartanonkatu 4a
    70700 KUOPIO

    Katso reittiohjeet 
  • Ota yhteyttä

    Puhelin: 029 086 4700

    Sähköposti: koti.kuopio@isku.fi

Isku Koti Kuopio myös Torissa!

Myymälän esittelykappaleet ja muut poistomallit nähtävissä myös Torissa!

Katso tuotteita Tori.fissä
  • Nukkumisergonomian asiantuntijat

    Löydä juuri sinulle sopivin sänky koulutetun nukkumisergonomian asiantuntijan opastuksella.

    Lue lisää 
  • Petri Koivusilta

    Myyntipäällikkö

    050 466 5304

    petri.koivusilta@isku.fi

  • Juuso Fomkin

    Sisustusmyyjä

    029 086 4707

    juuso.fomkin@isku.fi

  • Niina Kaakinen

    Sisustusmyyjä

    050 409 1210

    niina.kaakinen@isku.fi

  • Toni Stedt

    Sisustusmyyjä

    050 566 4812

    toni.stedt@isku.fi

  • Ilkka Viitanen

    Aluepäällikkö

    029 086 3366

    ilkka.viitanen@isku.fi